زلزله ( رابطه ی زلزله و ظهور )

زلزله ( رابطه ی زلزله و ظهور )

ظهور، در سالی سرد و پر زلزله و پر از اختلاف وهرج ومرج خواهد بود.[1]

از علائم سال های قبل از ظهور این است که: زلزله ها زیاد می شود. همچنین است رویدادهای هیدرولوژیکی دیگر مثل سیل و غیره …

گویی حوصله ی زمین هم سر رفته است دیگر … . نمی دانم؛ می گویند ژئوفیزیست ها هم گفته اند سال آینده آنقدر زلزله در کشور می شود که امکان زندگی در برخی مناطق نخواهد بود. هرچه هست برای دفع زلزله، یا مصونیت از آن فرموده اند: ” سوره ی زلزال را خصوصا در نمازهای مستحب زیاد بخوانید و از زیاد خواندن آن ملول نشوید “. همچنین یکی از خواص هزار صلوات هم مصونیت از بلایای مختلف است. چیزهای دیگری هم هست؛ اما به نظرم همین دو کافی باشد انشاالله (البته حدیث کسا هم که محشر است)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

1.بحارالانوار جلد 51 صفحه 74 باب 1 حدیث 24 بنقل از الغیبه شیخ طوسی: عَنِ الْحَسَنِ بْنِ الْحُسَیْنِ عَنْ تَلِیدٍ عَنْ أَبِی الْحَجَّافِ قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص أَبْشِرُوا بِالْمَهْدِیِّ قَالَهَا ثَلَاثاً یَخْرُجُ عَلَى حِینِ اخْتِلَافٍ مِنَ النَّاسِ وَ زِلْزَالٍ شَدِیدٍ یَمْلَأُ الْأَرْضَ قِسْطاً وَ عَدْلًا کَمَا مُلِئَتْ ظُلْماً وَ جَوْراً یَمْلَأُ قُلُوبَ عِبَادِهِ عِبَادَةً وَ یَسَعُهُمْ عَدْلُهُ

رسول الله فرمود: شما را بشارت می دهم به مهدی (سه بار تکرار فرمودند) و او قیام می کند وقتی بین مردم اختلاف باشد و زلزله های شدیدی بیاید، و زمین را پر از عدل و داد می کند همانطور که مملو از جور پر گشته بود.


..:: برای مشاهده ی این مطلب در وبلاگ آقای مشکات اینجا(+) کلیک کنین ::..

دیدگاه‌تان را بنویسید:

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.