حصار مشکلات و سیل صلوات

هرگاه در حصار مشکلات قرار گرفتید، سیل صلوات راه بیندازید، چراکه این سیل، حتما مشکلات را با خود خواهد برد.

(نقل از علامه طباطبایی رضوان الله تعالی علیه)

روزی هزار صلوات = تثبیت شادمانی

*برخی دوستانی که دچار فشارها وناملایمات روانی، مثل استرس و دلشوره و افسردگی، ونظائر آنها بودند تجربه کرده اند که: صبح ها در اولین فرصت وضو گرفته و سپس تهاجم صلوات به سوی مشکلات درونی را آغاز کرده اند (یعنی این بار، خودشان دست پیش را گرفته اند) به سرعت مرتفع شده و آرامش باورنکردنی حاصل شده است….ادامه ی این صلوات ها، شادمانی و خرّمی درون را تثبیت می کند. این یکی از خاصیت های مهم صلوات است که در روایات بیان فرموده اند و پیشتر ذکر کردیم. ( دامَ سروره )

روزی هزار صلوات = رفع مشکلات مالی و دنیوی

*در مشکلات مادی و بیرونی، مثل قرض وگرفتاری و فقر و اختلافات و بیماری… هم بارها همین روش را دوستان تجربه کرده اند. ازجمله، یکی از خویشاوندان عزیز که چند وقت پیش، فرزندشان بیماری نادر و ناشناخته ای گرفت و پزشکان حتی نتوانستند بیماری او را تشخیص دهند؛ اما ایشان عهد کرد که تا روز ظهور امام، هرروز 1000 صلوات بفرستد و به لطف خداوند در همان روزهای اول بیمارشان کاملا سلامتی خود را به دست آورد! دقیقا همین مشکل برای یکی دیگر از کودکان خانواده ی ما اتفاق افتاد، به گونه ای که مدت دوهفته قادر به راه رفتن نبود و به پزشکان فوق تخصص زیادی هم مراجعه شد، پس از انجام انواع تست ها ونوار ها و آزمایش های مغزی و عصبی، سی تی اسکن، و چکاپ های متعدد و پی در پی.. . مع ذالک هیچگونه تشخیصی ندادند؛ اما و بحمدالله، پس 142هزار صلوات ـ به نیت ششماهه ی سیدالشهدا علیه السلام ـ کاملا درمان شد. (ازاین دست کرامات وحکایات زیاد است…)

شرایط روزی هزار صلوات

همان طور که قبلا هم عرض شد: برای تاثیر بخشیدن بهتر و کامل تر صلوات ها، خوب است چهار نکته را رعایت کنیم: 1. با وضو باشد 2. کمتر از هزار صلوات در هرروز نباشد 3. از همه مهم تر اینکه قلب وزبان همراه با یکدیگر باشند [1] ( ر.ک: موج سوم مغزی: آلفا) 4. وسرانجام، حداقل ” یکسال کامل” بر این برنامه مداومت بورزند، تا آثار کامل آن معنوی آن، به بار بنشیند. انشاء الله

درباره‌ی مهدی مشکات بیاتی

مهدی مشکات بیاتی یکی از پژوهشگران فعال در زمینه ی مهدویت و آخرالزمان می باشد. عمده ی تلاش های علمی او پیرامون موضوع تمدن مهدوی یا تمدن اسلامی صورت گرفته است. ایشان علاوه بر فعالیت های پژوهشی دارای طبع شعر نیز هستند. اشعار ایشان موضوعات مختلفی از قبیل مهدویت و سبک زندگی را دربر می گیرد. (کلیه مطالب این سایت توسط مدیر بارگذاری می شود.)

همچنین ببینید

بشارت بهلول - بشارت آیت الله بهلول برای زمان ظهور امام زمان علیه السلام

بشارت بهلول !

در ایامی که آمریکا به عراق حمله کرد، از مرحوم آیة الله بهلول پرسیدیم: آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *