حقایق مهمی درباره آیت الله خامنه ای

بسم الله الرحمن الرحیم

نکات مهمی درباره آیت الله خامنه ای

سلام بر همه‌ی دوستان

حسب وظیفه، حقایق مهمی را که مورد عقیده‌ی قطعی بنده است، خدمت عزیزان ابلاغ می‌کنم:

 1. امروز تمام موجودیت اسلام و مکتب اهلبیت علیهم السلام به انقلاب اسلامی گره خورده است.
 2. می دانیم که خلقت همه‌ی ما برای امتحان است (2سوره ملک). در هرزمان نیز “باب ممتحن” وجود دارد. اکنون در این زمان،باب ممتحن الهی، رهبر و منادی انقلاب اسلامی، یعنی:” آیت الله سیدعلی آقای خامنه ای ” ست.
 3. بنابر آنچه گفته شد؛ اطاعت و نصرت و حمایت بی دریغ از رهبری، در صدر همه واجبات و ضرورت هاست.
 4. معتقدم و قسم جلاله براین اعتقاد راسخ می خورم که: تضعیف انقلاب و رهبری،از هر معصیت و رذیلتی (بعداز شرک) بزرگتر و هولناک تر است، و عداوت با ایشان از قتل نفس و زنای محصنه نیز عظیم تر خواهد بود.
 5. راستی رهزنان ولایت در عصر غیبت را جز با “سامری” مقایسه می توان کرد؟!
 6. عمل کسانی که براین عمود خیمه‌ی اسلام ضربه می‌زنند تفاوتی ندارد با اشقیای کربلا که سنگ وجوب برپیکر مطهر حجت خدا می‌زدند؛ و لعنت بیشمار خداوند بر آنان. همچنین فراموش نکنیم که وصیت مشترک عموم شهدای عالی مقام ما تا آخرین نفس، همین بود که: “مبادا رهبری را تنها بگذارید” بنابراین، کسانی که رهبری را تضعیف می‌کنند؛ قطره قطره خون شهیدان نیز در دنیا و آخرت گریبان گیرشان می‌شود؛ و همین برای شقاوت و خسارت آنان کافی ست.
 7. اساسا محبت به اولیاءخدا، امری فطری ست (7حجرات) بنابراین بغض به اولیای الهی، ناشی از خرابی فطرت و خبث باطن است؛ که این نیز نتیجه‌ی دوری از خداوند خواهد بود. نطفه یا لقمه‌ی ناپاک؛ یا رذائلی چون استکبار و عجب و خودشیفتگی …هرکدام اینها جزو علل و عوامل چنان شقاوتی ست. اعاذناالله من جمیع ذلک
 8. تجربه تاریخی به ویژه در مورد “خواص جامعه” نشان داده است که ولی شناسی و ولایت پذیری، تنها با عقل و دانش و زیرکی میسر نمی‌شود؛ بلکه بفرموده قرآن کریم: “والله یهدی لنوره من یشاء”👇
 9. صدق باطن، مناجات سحر،انصاف و مهربانی،و نیر تقوای باطن و ظاهر، ازجمله اصلی ترین عوامل باطنی هدایت و سعادت در روایات است.
 10. از قرار معلوم، فتنه‌ی بزرگی در راه است که “فتنه اکبر” خوانده می‌شود. طبعاً غالب کسانی که تا اکنون در آزمون ولی شناسی و ولایت پذیری مردود شده باشند؛ دراین امتحان نهایی نیز دچار مشکل می‌شوند. مگر کسی که زمینه‌ی مغفرت و رحمت الهی را کسب کرده باشد. 👇
 11. برای پیروزی در این آزمون بزرگ، اولا می‌بایست با تمام قوا وبی هیچ ترس و تقیه، به یاری ولی و رهبر مسلمین بشتابیم*. همچنین پس از تقوای باطن وظاهر – به توصیه ی اهل معنا – مداومت بر این اعمال نیز برای مصونیت از گرفتاری ها و انحرافات آخرالزمان بسیار نافع است:

وفقکم الله و ایانا لطاعته

دعاگویتان، مهدی مشکات


*کوشش در انتشار این پیام و نظائر آن، یکی از مصادیق حمایت و نصرت رهبری ست.

یک نظر

 1. رهرو ولایت

  این مطلب درباره امام آیت الله خامنه ای بسیار مفید و مهم بود. تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code